Lütfen bir mod seçin:  

Haberler

19
EMNİYET MÜDÜRÜ KORKMAZ'DAN BAŞKAN KÜRBÜZ'E ZİYARET

  SUNGURLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İRFAN KORKMAZ, SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI SEÇİLEN MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü YERİNDE ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

[Devamını oku...]

19
BOĞAZKALE ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET METEOĞLU'NDAN BAŞKAN KÜRBÜZ' ZİYARET

 BOĞAZKALE ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET METEOĞLU , SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK YENİ GÖREVİNDE HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

18
AK PARTİ SUNGURLU İLÇE TEŞKİLATI 'NDAN BAŞKAN KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ SUNGURLU İLÇE TEŞKİLATI BAŞKANI İLYAS ÖZKAN VE EKİBİ, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

17
BAKKALLAR VE BAYİLER ESNAF ODASI'NDAN, BAŞKAN KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 BAKKALLAR VE BAYİLER ESNAF ODASI BAŞKANI OSMAN AŞUTOĞLU VE EKİBİ, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

16
SUNGURLU TİCARET BORSASI'NDAN, ÇORUM TİCARET BORSASI'NA ZİYARET

 SUNGURLU TİCARET BORSASI'NDAN, ÇORUM TİCARET BORSASI'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

ORGAN SEÇİMLERİ 15 NİSAN PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN SEÇİMLERDE NAKİ ÖZKUBAT BAŞKANLIĞINDAKİ SEÇİMLERE TEK LİSTE İLE GİRİLDİ.
SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI KÜRBÜZ VE BERABERİNDEKİ ÜYELERİ KADİR KOLCU VE ERSAN KOÇ İLE BAŞKAN NAKİ ÖZKUBAT'A HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

16
ODA BAŞKANLARINDAN, BORSA BAŞKANI KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

 MADENİ SANATKARLAR ESNAF ODASI BAŞKANI HAKKI VARGELOĞLU, BERBERLER VE TERZİLER ODASI BAŞKANI MUTLU KARSLI VE KAHVECİLER VE LOKANTACILAR ESNAF ODASI BAŞKANI ERDAL KOLAYLI'DAN TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'E MAKAMINDA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 36İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son   
Yazdır