Lütfen bir mod seçin:  

Haberler

19
BOĞAZKALE ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET METEOĞLU'NDAN BAŞKAN KÜRBÜZ' ZİYARET

 BOĞAZKALE ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET METEOĞLU , SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK YENİ GÖREVİNDE HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

18
AK PARTİ SUNGURLU İLÇE TEŞKİLATI 'NDAN BAŞKAN KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ SUNGURLU İLÇE TEŞKİLATI BAŞKANI İLYAS ÖZKAN VE EKİBİ, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

17
BAKKALLAR VE BAYİLER ESNAF ODASI'NDAN, BAŞKAN KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 BAKKALLAR VE BAYİLER ESNAF ODASI BAŞKANI OSMAN AŞUTOĞLU VE EKİBİ, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

16
SUNGURLU TİCARET BORSASI'NDAN, ÇORUM TİCARET BORSASI'NA ZİYARET

 SUNGURLU TİCARET BORSASI'NDAN, ÇORUM TİCARET BORSASI'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

ORGAN SEÇİMLERİ 15 NİSAN PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN SEÇİMLERDE NAKİ ÖZKUBAT BAŞKANLIĞINDAKİ SEÇİMLERE TEK LİSTE İLE GİRİLDİ.
SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI KÜRBÜZ VE BERABERİNDEKİ ÜYELERİ KADİR KOLCU VE ERSAN KOÇ İLE BAŞKAN NAKİ ÖZKUBAT'A HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

16
ODA BAŞKANLARINDAN, BORSA BAŞKANI KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

 MADENİ SANATKARLAR ESNAF ODASI BAŞKANI HAKKI VARGELOĞLU, BERBERLER VE TERZİLER ODASI BAŞKANI MUTLU KARSLI VE KAHVECİLER VE LOKANTACILAR ESNAF ODASI BAŞKANI ERDAL KOLAYLI'DAN TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'E MAKAMINDA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

14
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın'dan, Başkan Kürbüz'e Hayırlı olsun Ziyareti.

 Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretle Sungurlu Ticaret Borsası yeni Başkanı Mustafa Kürbüz'e hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Partisinin il divan toplantısına katılmak üzere Sungurlu' ya gelen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, İl Başkanı Faruk Cıdık, İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök ve partililerle birlikte 
Sungurlu Ticaret Borsası yeni Başkanı Kürbüz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
Gerçekleştirilen ziyarette Genel başkan yardımcısı Aydın, "Sungurlu Ticaret Borsası yeni başkanı Kürbüz ve yeni yönetimine yeni görevlerinde başarılar dileyerek, Ticaret Borsası bir ilçe için büyük bir kazanç demektir. İnşallah yeni başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçenin tarımda daha üretken ve verimli hale gelmesi için güzel çalışmalara imza atacaklardır" dedi. 
Borsa Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bizleri gayet sıcak ve samimi bir ortamda karşıladılar. Kendilerine bu güzel misafirperverliklerinden dolayı hem şahsım hem de partim adına teşekkürlerimi sunuyorum diye söyledi. 
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz'de Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı Fatih Aydın, İl Başkanı Faruk Cıdık, İlçe Başkanı Hacı Arslan Tök ve partililerin yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade etti.
Genel Başkan yardımcısı Aydın ve beraberindeki partililere Ticaret Borsasını gezdiren Kürbüz, borsanın çalışması hakkında bilgiler verdi.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 34İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son   
Yazdır