Haberler

29
Mübarek MİRAC KANDİLİNİZİ kutlar, bu güzel gecemizin size ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim,

 Mübarek MİRAC KANDİLİNİZİ kutlar, bu güzel gecemizin size ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim, 

[Devamını oku...]

02
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu yerel seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını dileyerek,

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu yerel seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını dileyerek, “Seçimler artık geride kaldı. 4,5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyoruz. Bundan sonra Türkiye'nin ilk gündem maddesi ekonomi olmalı. Zira ekonomide atılacak çok adım, yapılacak çok işimiz var. Bu dönemi, kesintisiz bir icraat dönemine çevirmeliyiz” dedi.

Hisarcıklıoğlu açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri tamamlandı. Sonuçların ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.

Sandığa gidip oyunu kullanan, ülkemizin geleceğine ve demokrasiye sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Bazı münferit olaylar dışında ülke genelinde seçimler kayda değer bir huzur ortamı içinde ve yüksek katılımla gerçekleşti. Bu da milletimizin demokrasiye sahip çıktığını ve yönetimde güçlü bir irade ortaya koyduğunu gösteriyor.

Seçimler artık geride kaldı. 4,5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyoruz. Bundan sonra Türkiye'nin ilk gündem maddesi ekonomi olmalı. Zira ekonomide atılacak çok adım, yapılacak daha çok işimiz var. Bu dönemi, kesintisiz bir icraat dönemine çevirmeliyiz.

Ekonomiye odaklanabileceğimiz, böylece ekonominin temellerini daha güçlendirecek yapısal reformları arka arkaya hayata geçirebileceğimiz bu dönem, ülkemiz için çok büyük bir önem taşıyor.

Ekonomi yönetimi, seçim öncesinde bunun sinyalini verdi. Seçim sonrasında hızla harekete geçilmesini bekliyoruz. Şimdi siyasi görüşümüz ne olursa olsun, milletimizin kararını saygı duyup, 82 milyon el ele, gönül gönüle verip, aydınlık geleceğimize birlik ve beraberlik içinde yürüme zamanıdır.

Türkiye’nin bölgesinde ve küresel ekonomide yükselmesi için hepimize görev düşüyor.

Türk iş dünyası olarak el birliği ile daha çok üretmek, daha fazla yatırım, istihdam ve ihracat için çalışacağız.”

[Devamını oku...]

28
AK Parti İlçe belediye başkan adayı İlyas Özkan, İlçe başkanı Metin Özsarı, Belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri adayları Borsa başkanımız Mustafa Kürbüz ve esnaflarına ziyarette bulunarak çalışmalarımızda başarılar dilediler.

 AK Parti İlçe belediye başkan adayı İlyas Özkan, İlçe başkanı Metin Özsarı, Belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri adayları Borsa başkanımız Mustafa Kürbüz ve esnaflarına ziyarette bulunarak çalışmalarımızda başarılar dilediler. Ziyarette Ticaret Borsası pazar alanına yapılması gereken projelerden bahsedildi. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Mustafa Kürbüz, Ak Parti belediye başkan adayı İlyas Özkan'a, İlçe Başkanı Metin Özsarı'ya, belediye meclis üyesi adaylarına ve İl genel meclis üyeleri adaylarına teşekkür ederek, çıkmış oldukları bu hizmet yarışında başarılar diledi. Başkan Kürbüz 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin İlçemize, İlimize ve Ülkemize hayırlara vesile olacağı bir seçim olması temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

28
S.S. 28 Nolu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperarifi'ne Seçilen Başkan Ramazan Ağagündüz ve çalışma arkadaşlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar diledik.

 S.S. 28 Nolu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperarifi'ne Seçilen Başkan Ramazan Ağagündüz ve çalışma arkadaşlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar diledik.

[Devamını oku...]

27
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye başkan adayı Şağban Köyhanoğlu ve Belediye meclis üyesi adayları Halim Karaçil, Yahya Dağaşan, Bilal Vargeloğlu, Tuncay Ersan, Halit Kor, Borsa başkanımız Mustafa Kürbüz'ü ziyaret ettiler.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye başkan adayı Şağban Köyhanoğlu ve Belediye meclis üyesi adayları Halim Karaçil, Yahya Dağaşan, Bilal Vargeloğlu, Tuncay Ersan, Halit Kor, Borsa başkanımız Mustafa Kürbüz'ü ziyaret ettiler. Başkan Kürbüz ziyaretlerinden dolayı Şağban Köyhanoğlu ve ekibe teşekkür ederek çıktıkları hizmet yarışında başarılar diledi. Başkan Kürbüz 31 Mart yerel seçimlerinin ilçemize, İimize ve Ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

25
İlçe Vergi Dairesi müdürü Seyfettin Aksakal ve Personel Rıdvan Beşer Vergi haftası nedeniyle Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Genel Sekreter Levent Akkaş'ı ziyaret etti.

 İlçe Vergi Dairesi müdürü Seyfettin Aksakal ve Personel Rıdvan Beşer Vergi haftası nedeniyle Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Genel Sekreter Levent Akkaş'ı ziyaret etti. Ziyaretlerinde sıcak ve samimi sohbet edildi. Başkan Kürbüz ticaret borsasında yapılan tescillerden doğan vergilerin ödenmesi konusunda üyelerin takip edildiğini dile getirdi. Vergi Dairesi Müdürü Başkan ve Genel Sekreter e çalışmalarında başarılar diledi. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ziyaretlerinden dolayı Vergi Dairesi Müdürü ve çalışma arkadaşına teşekkür etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 40İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır