Haberler

16
Şekerbank'tan Borsamıza Ziyaret

Borsamızı ziyaret eden Şekerbank Müdiresi Sevgi Çam Doğan çiftçi kredisi imkanlarından bahsetti. Genel olarak borsayı tanıma amaçlı yapılan ziyarette yeni elektronik satış sistemi ve ürün analiz cihazını inceledi.

[Devamını oku...]

09

Rusya Federasyonu’nun St. Petersburg şehrinde düzenlenecek St. Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu vesilesiyle, Rusya Sanayiciler ve Girişimciler Birliği (RSPP) ile işbirliği içerisinde, Birliğimiz Başkanı Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, 18 Haziran 2015 Perşembe günü 12.30 – 13.45 saatleri arasında, Türkiye-Rusya Çalışma Toplantısı düzenlenecektir.

Toplantıda Türkiye ile Rusya Federasyonu arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerinin mevcut durumu ile yeni işbirliği olanakları görüşülecektir. İki ülke arasında hayata geçirilmesi beklenen Hizmet ve Yatırım Alanında Ticari ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması öncesi yapılacak değerlendirmelerin iki ülke yatırımcı ve hizmet sunucuları açısından önem taşıyacağı düşünülmektedir.

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde düzenlenecek toplantıya katılmak isteyen firma temsilcilerinin ekte yer alan formu, eksiksiz bir şekilde doldurularak en geç 15 Haziran 2015 Pazartesi günü 17.00’ye kadar Birliğimize iletmesi gerekmektedir.

Katılımcıların uçak ve otel rezervasyonlarının kendileri tarafından yapılması beklenmektedir.

[Devamını oku...]

09
Kaymakam Beyden Borsamıza Ziyaret

Borsamızı ziyaret eden Sungurlu Kaymakamı Osman Beyazyıldız, satış salonunda yapılan yenilikleri inceledi. Yenilikler karşısında tebriklerini sunan Kaymakam Bey "Sungurlu Ticaret Borsası bu yıl yaptığı değişiklikler ufuk açıcı. Borsanın yaptığı bu sistemin üst sınıf olduğu her halinden belli. İlçemize sunduğunuz bu gibi hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ederim." dedi.

[Devamını oku...]

08
Borsamızın Elektronik Satış Sistemi Kullanımda

 Geçtiğimiz günlerde tadilatta olan, satış salonununun kurulumu tamamlandı ve bugün ilk kez üyeler tarafından test edildi. Borsamızın üyeleri testin sonunda olumlu tepkiler gösterdi. Gelişimi üyelerimize aktaran ve sistemin amacını dile getiren başkanımız Halim Karaçil "Biz borsamızın üyeleri ve çiftçi kardeşlerimizin sıkıntılarına çözüm olması için bu projeyi başlattık ve tamamladık. Biz borsamızda yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıyı göz ardı edemeyiz, etmeyeceğiz. Satış salonumuzda alım yapan üyelerimizin anonimliği konusunda problemimiz vardı. Bu sorunu gidermek amacıyla sistemimizi kurduk. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gerekli adımlarımız daim olacaktır." diyerek hayırlı satışlar diledi.

[Devamını oku...]

03
Sungurlulu hayırsever iş adamı Haydar Ali Öztaş, Borsamızı Ziyareti

Haydar Ali Öztaş, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Alaaddin Akel ve Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kubilay Karacif Başkanımız Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

02
Boğazkale Ziraat Odası Başkanı Ahmet Meteoğlu, Borsamızı Ziyareti

Boğazkale Ziraat Odası Başkanı Ahmet Meteoğlu, Başkanımız Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 21 / 28İlk   Geri   16  17  18  19  20  [21]  22  23  24  25  İleri   Son   
Yazdır