Lütfen bir mod seçin:  

Haberler

26
 ÇORUM'DA TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NUN TEŞRİFLERİ İLE OSB'DE TOBB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, ÇORUM TSO VE HALK BANKASI AÇILIŞ TÖRENLERİNE KATILDIRLAR.

 Çorum İli Odalar ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı ve Ödül Töreni’ne katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorum’a hayırlı işler için geldiklerini, ilk olarak TOBB olarak Çorum OSB’de yaptıkları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni şimdi de Çorum TSO yeni hizmet binası ve Halkbank Bölge Müdürülüğü'nü açtıklarını söyledi.​
Çorum’un bir tarih, kültür ve turizm şehri olduğuna değinen Hisarcıklıoğlu, “Hattuşa/Boğazköy, Alacahöyük gibi zenginlikleriyle adeta bir açık hava müzesidir. Akşemsettin gibi, Ebussuud Efendi gibi, Elvan Çelebi, irfan sahiplerini çıkarmış bir ilim merkezidir. Bugün Çorum, artık bir sanayi şehri haline de geldi. Samsun-Çorum-Ankara hızlı tren projesi sayesinde Çorum, İç Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayacak. Zenginlikler hep ticaret yolları üzerinde olmuştur” dedi.

[Devamını oku...]

26
TİCARET BORSASI İLÇE MERKEZ VE BELDELERDE BULUNAN 40 ADET OKULDA BULUNAN 760 ÖĞRENCİYE KIŞLIK MONT-KABAN DAĞITIMI YAPMIŞTIR.

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği katkılarıyla, Sungurlu Ticaret Borsası tarafından eğitim yardımları kapsamında 760 öğrenciye kaban-mont yardımı yapıldı.

Sungurlu'da bulunan ilköğretim, ortaöğretim ve lise okullarında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile okul yönetimlerinin belirlediği ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere kabanlar okul müdürlerine teslim edildi. Yardım kapsamında 39 okulda 741 öğrenci ve bir Denetim Serbestlik Müdürlüğünde mahkum çocuklarına 19 adet olmak üzere toplam 760 ihtiyaç sahibi öğrenci kaban sahibi oldu.

[Devamını oku...]

24
ŞEHİT JANDARMA UZMAN ONBAŞI MUHAMMED ÇOBAN'A, TÜM ŞEHİTLERİMİZE ve AİLELERİNE BAŞKAN KÜRBÜZ'DEN TAZİYE MESAJI

 Mardin’in Dargeçit ilçesinde operasyona çıkan güvenlik güçleri ile bir grup PKK’lı terörist arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Muhammed Çoban, Çorum'da son yolculuğuna uğurlandı.

Ülkemizde huzur ve nizamın temini uğruna, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden her türlü tehdide canı pahasına mücadele eden güvenlik güçlerimize yönelik düzenlenen hain saldırıları lanetliyoruz. Kopmayan bir kardeşlik bağı ile asırlardır yaşadığımız bu topraklarda, ülkemizin istikrarını hedef alan, birliğimizi ve huzurumuzu bozmaya yönelik hareket eden şer odaklarınca düzenlenen kalleş saldırılara ve teröre karşı, kardeşlik ve dayanışma duygularımızdan taviz vermeden, sabırla dimdik ayakta kalmaya devam edeceğiz. Unutulmamalıdır ki menfur saldırılardan medet umanlar, hain planlarıyla asla emellerine ulaşamayacaklardır.

[Devamını oku...]

02
BAŞKAN KÜRBÜZ'E TSO BAŞKANI BEHİÇ AKKAŞ'TAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

02
SUNGURLU İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BAŞKAN KÜRBÜZ'E ZİYARET

 SUNGURLU İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ HİCABİ BERİŞBEK BERABERİNDE LATİF KOÇAK, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR. BAŞKAN KÜRBÜZ, SUNGURLU'MUZUN TARIM VE HAYVANCILIK YÖNÜNDEN DAHA FAZLA KALKINMASI, FAYDALANMASI VE BÖLGE OLARAK DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞINMASI İÇİN HER DURUMDA YANLARINDA OLDUKLARINI BELİRTTİ. BAŞKAN KÜRBÜZ, İLÇE TARIM MÜDÜRÜ BERİŞBEK'E ZİYARETLERİNDEN ÖTÜRÜ KENDİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

[Devamını oku...]

27
SUNGURLU MERKEZ MUHTARLARINDAN ZİYARET

 SUNGURLU İLÇE MUHTARLARINDAN, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 31İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır