Haberler


Haber

 

02
BAŞKAN KÜRBÜZ'E TSO BAŞKANI BEHİÇ AKKAŞ'TAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

[Devamını oku...]

02
SUNGURLU İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BAŞKAN KÜRBÜZ'E ZİYARET

 SUNGURLU İLÇE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ HİCABİ BERİŞBEK BERABERİNDE LATİF KOÇAK, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR. BAŞKAN KÜRBÜZ, SUNGURLU'MUZUN TARIM VE HAYVANCILIK YÖNÜNDEN DAHA FAZLA KALKINMASI, FAYDALANMASI VE BÖLGE OLARAK DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞINMASI İÇİN HER DURUMDA YANLARINDA OLDUKLARINI BELİRTTİ. BAŞKAN KÜRBÜZ, İLÇE TARIM MÜDÜRÜ BERİŞBEK'E ZİYARETLERİNDEN ÖTÜRÜ KENDİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

[Devamını oku...]

27
SUNGURLU MERKEZ MUHTARLARINDAN ZİYARET

 SUNGURLU İLÇE MUHTARLARINDAN, TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

[Devamını oku...]

27
Ticaret Borsası Başkanlığına seçilen Mustafa Kürbüz, yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.

 Geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini belirleyen Sungurlu Ticaret Borsası, Başkan Mustafa Kürbüz başkanlığında,yönetim kurulu üyeleriyle birlikte,Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'e nezaket ziyaretinde bulundu. Ticaret Borsası Başkanı Kürbüz, yaptığı açıklamada: “Sayın Belediye Başkanımızla birlikte Sungurlumuza katkı sunma gayreti içerisinde olacağız. Yaptığımız seçim umuyorum hayırlara vesile olacaktır, Rabbim utandırmasın” dedi.
Yeni yönetimi tebrik eden Başkan Şahiner, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Öncelikle hem yönetim kuruluna, hem Sayın Başkan Mustafa Bey’ hayırlı uğurlu olsun diyorum. Sungurlu’da biz yerel yönetim olarak, bütün sivil toplum kuruluşlarımızla oda ve dernek başkanlarımızla gerçekten güzel bir birlikteliğimiz var. Ben ümit ediyorum ki, bu birliktelik artarak devam edecek ve aynı zamanda şehrimize hizmet olarak geri dönecektir” şeklinde konuştu.

[Devamını oku...]

27
Ticaret Borsası Yönetiminin Kaymakam Gözen'i Ziyaret Etti

 Ticaret Borsası Yönetiminin Kaymakam Mitat Gözen'i Makamında Ziyaret Etti.

Yakın zamanda gerçekleşen seçim ile teşekkül eden Ticaret Borsası Başkanı M.ustafa Kürbüz, yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter Levent Akkaş  Kaymakam Gözen'i ziyaret etti. Sungurlu'nun, esnafın ve çiftçinin sorunların giderilmesi ve Sungurlu'muzun gelişmesi için birlikte çalışma ve her şartta yanında olduğunu belirten ekip bir süre sohbet ettikten sonra misafirperverliğinden ötürü Kaymakam Gözen'e teşekkür ederek ayrıldı. 
Yeni Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakamımız çalışmarında başarılar diledi.

[Devamını oku...]

24
BAŞKAN MUSTAFA KÜRBÜZ'DEN NEFES KREDİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, geçtiğimiz günlerde TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nu ziyareti esnasında TOBB Nefes Kredisi için üyelerimize daha fazla imkan yaratmak açısından ek kaynak talebinde bulunmuştu. Bu talep doğrultusunda ek kaynak arttırılmış ve üyelerimize nefes kredisi imkanı olarak sunulmuştur. Bu imkanlardan yararlanmak isteyen üyelerimizin başvuru şartları, Ticaret Borsası'ndan alacakları üye faaliyet belgeleri ile belirtilen bankalara başvurmaları gerekir. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, önümüzdeki günlerde Sungurlu'ya yatırımların ve Üyelerimize daha fazla kaynak ve imkanların sunulacağı açıklamasında bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 11İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır