Lütfen bir mod seçin:  

Haberler


Duyuru

 

24
BAŞKAN MUSTAFA KÜRBÜZ'DEN NEFES KREDİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, geçtiğimiz günlerde TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nu ziyareti esnasında TOBB Nefes Kredisi için üyelerimize daha fazla imkan yaratmak açısından ek kaynak talebinde bulunmuştu. Bu talep doğrultusunda ek kaynak arttırılmış ve üyelerimize nefes kredisi imkanı olarak sunulmuştur. Bu imkanlardan yararlanmak isteyen üyelerimizin başvuru şartları, Ticaret Borsası'ndan alacakları üye faaliyet belgeleri ile belirtilen bankalara başvurmaları gerekir. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, önümüzdeki günlerde Sungurlu'ya yatırımların ve Üyelerimize daha fazla kaynak ve imkanların sunulacağı açıklamasında bulundu.

[Devamını oku...]

23
BAŞKAN KÜRBÜZ'DEN 23 NİSAN MESAJI

 23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

[Devamını oku...]

22
Kürbüz, Sungurlu'ya Destek Sözü Aldı

 Borsa Başkanı Mustafa Kürbüz ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) çıkartma yaptılar. 
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu ve Genel Sekreteri, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Ekibi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile bir süre sohbet ettiler. 
Gerçekleştirilen ziyarette İlçemize okul yapımı ve TOBB Nefes Kredisi için yeni kaynak sözü alındı. Ayrıca borsanın laboratuar ve satış salonu için yardım talep edildi. Borsa Başkanı Kürbüz, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi için yatırımın gelmediğini ve bu konuda ilçemizin sanayi açısından gelişmesi için yatırımın arttırılmasını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu talepleri karşılayacakları sözünü vererek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin ve Ticaret Borsası üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetten ötürü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin, Ticaret Borsası Üyeleri ve Genel Sekreter Levent Akkaş’a teşekkür etti. 
Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na gösterdiği misafirperverliğinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

22
Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu ve Genel Sekreteri , TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu ziyaret etti.

 Başkan Mustafa KÜRBÜZ ve Ekibi, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKÇİ ile bir süre sohbet ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette İlçemize okul yapımı ve Tobb Nefes Kredisi için yeni kaynak sözü alındı. Ayrıca borsamızın laboratuvar ve satış salonu için yardım talep edildi. Ayrıca Başkan KÜRBÜZ, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi için yatırımın gelmediğini ve bu konuda ilçemizin sanayi açısından gelişmesi için yatırımın arttırılmasını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. Başkan HİSARCIKLIOĞLU talepleri karşılayacaği sözünü vererek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, Meclis Başkanı Metin ŞAHİN ve Ticaret Borsası Üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetten ötürü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, Meclis Başkanı Metin ŞAHİN, Ticaret Borsası Üyeleri ve Genel Sekreter Levent AKKAŞ’a teşekkür etti. Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na gösterdiği misafirperliğinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

19
EMNİYET MÜDÜRÜ KORKMAZ'DAN BAŞKAN KÜRBÜZ'E ZİYARET

  SUNGURLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İRFAN KORKMAZ, SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI SEÇİLEN MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü YERİNDE ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

[Devamını oku...]

19
BOĞAZKALE ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET METEOĞLU'NDAN BAŞKAN KÜRBÜZ' ZİYARET

 BOĞAZKALE ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET METEOĞLU , SUNGURLU TİCARET BORSASI BAŞKANI MUSTAFA KÜRBÜZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK YENİ GÖREVİNDE HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 7İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  İleri   Son   
Yazdır