Haberler


Manşet

 

26
BOĞAZLIYAN TİCARET BORSASINA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

 Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil, Başkan Yardımcısı Ercan Özsaray ve Genel Sekreter Levent Akkaş Boğazlıyan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Tayyar Aksu'nun cenazesine katıldı. Ziyarette vefat eden başkanın ailesine, Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı ve yönetim kuruluna başsağlığı dilendi.

[Devamını oku...]

23
BORSAMIZDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı'na ziyarette bulundu. Ziyarette göreve yeni atanan Jandarma Üsteğmen Tolga Çiftçi'ye hayırlı olsun temennisinin ardından karakol komutanı Mustafa Poyraz’ı ziyaret etti.
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil ve Sungurlu Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker beraberinde Başkan yardımcısı Ercan Özsaray ve Genel Sekreter Levent Akkaş ile birlikte Sungurlu İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan J. Üst. Tolga Çiftçi'yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılılar diledi.
İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Tolga Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Halim Karaçil ve Sungurlu Ticaret Borsası heyetine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

23
BORSAMIZDAN ALDIĞI BELGE İLE İŞ KURDU

 Aldığı Girişimcilik Belgesiyle kendine ait iş yerini kuran girişimci Burak Tunçkılıç’ı Borsa Başkanımız Halim Karaçil ve Başkan Yardımcımız Ercan Özsaray işyerinde hayırlı olsun ziyaretti gerçekleştirdi. 
Sungurlu da normalde açılmayan katılmak için Çorum’a gitmenin mecburi olduğu kursu gecen yıl Borsamız ve Başkanımız Halim Karaçil’in çalışmalarıyla borsamız bünyesinde açılan “Girişimcilik Kursu” meyvelerini Sungurlu da göstermeye başladı.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Karaçil “ Eğitim alan kursiyerlerimizin iş yerleri açmasında ön ayak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Sungurlu da bu şekilde açılan işletmelerin artması temennisinde bulundu.”

[Devamını oku...]

23
KARAÇİL’DEN EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanımız Halim Karaçil, 1991 yılında itibaren Ticaret Borsası'nda çalışan ve emekliye ayrılan personeli Ahmet Dolunay’ı plaket ile ödüllendirdi.

Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil, 26 yıldır Sungurlu Ticaret Borsası'nda Tescil Şefi olarak çalışan ve emekli olan Ahmet Dolunay için makamında tören düzenledi. Düzenlenen törene Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker, Genel Sekreter Levent Akkaş, Borsa yönetim üyeleri ve mesai arkadaşları katıldı.
Törende bir konuşma yapan Halim Karaçil, 26 yıldır Ticaret Borsası'nda çalışan personeline bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, emeklilik hayatında başarılar diledi. 
Emekliliğe ayrılan Ahmet Dolunay ise başta Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil olmak üzere, Yönetim ve Meclis Kurulu üyelerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

[Devamını oku...]

17
AMASYA VE SULUOVA ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Başkanımız Halim Karaçil, Başkan Yardımcımız Ercan Özsaray ve Genel Sekreterimiz Levent Akkaş , Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca düzenlenen ''Amasya Ekonomisine Değer Katanlar'' konulu ödül törenine katıldı. Belediye Kültür Merkezindeki programa, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, çevre illerin ticaret odası başkanları, işadamları ve davetliler katıldı.

Amasya da ki ödül töreni ardından Hisarcıklıoğlu ve protokol ile birlikte Suluova’ya hareket eden Karaçil, Suluova Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası açılışına katıldı.

[Devamını oku...]

13
Karaçil, "15 Temmuz’da Türkiye, en zor demokrasi sınavını büyük başarıyla vermiştir"

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil, "15 Temmuz’u Asla Unutmayacağız, Unutturmayacağız" dedi.
Ticaret Borsası'nda düzenlenen basın toplantısına Sungurlu Ticaret Borsaso Başkanı Halim Karaçil'in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve çiftçiler katıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 23İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son   
Yazdır