Haberler


Manşet

 

12
SUNGURLU CUMHURİYET BAŞSAVCISI EMRAH ÖZGE YELKEN'İN BORSAMIZA ZİYARETİ.

Sungurlu Cumhuriyet başsavcısı YELKEN, Ticaret Borsası Başkanı Halim KARAÇİL'e iadeyi ziyarette bulundu.Borsa çalışmaları hakkında Başkan KARAÇİL'den bilgi alan Başsavcı YELKEN, çalışma hayatında başarılar diledi.Başsavcı YELKEN'e ilçe ve Borsa hakkında bilgiler veren Başkan KARAÇİL ,her türlü konuda destek olmaya hazır olduklarını kaydetti.Ticaret Borsası Başkanı Halim KARAÇİL,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Başsavcı YELKEN'e teşekkür etti.Ziyarette borsa avukatı Alparslan BIYIKOĞLU ve Uyanıkerler Gıda Firmasından Malik UYANIKER hazır bulundu.

[Devamını oku...]

09
BORSAMIZDAN, ÖĞRENCİLERE KIŞLIK AYAKKABI YARDIMI

 Sungurlu Ticaret Borsasımız tarafından ilçede ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtıldı.

Sungurlu Ticaret Borsasımız ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) işbirliğiyle her sene düzenli olarak gerçekleştirilen eğitim yardımları çerçevesinde bu eğitim döneminde dağıtılmasına karar verilen kışlık ayakkabı yardımı, öğrencilere ulaştırıldı.
Toplam 43 okulda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen 700 öğrenciye kışlık ayakkabı dağıtımı yapıldığını söyleyen Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil, "TOBB tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için gönderilen yardım yönetim kurulumuzca ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmıştır" dedi.

 

[Devamını oku...]

19
BORSAMIZDAN GAZİLER GÜNÜ KUTLAMASI

 Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Halim Karaçil, vatan uğruna canlarını hiçe sayarak mücadele eden gazilerin “Gaziler Gününü” kutlayarak şükran ve minnetlerini sundu.
Karaçil, “Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşamasının en büyük teminatı olan, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

[Devamını oku...]

13
BORSAMIZDAN YENİ BAŞSAVCI YELKEN’E ZİYARET

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce ilçemize gelerek yeni görevine başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Karaçil ve yönetim kurulu üyeleri Emrah Özge Yelken'i makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulundu. Yelken'e Sungurlu hakkında bilgiler veren Karaçil, ilçedeki tüm kurumlarla olduğu gibi görevine yeni atanan Yelken ile birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çok daha güzel ve huzurlu bir Sungurlu için çalışacaklarını belirtti.
Başsavcı Emrah Özge Yelken ise, Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

[Devamını oku...]

29
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanımız Halim Karaçil ,30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, "Şehit ve gazi kanıyla sulanmış bu mübarek vatan topraklarında bir kez daha 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Türk Milleti tarihin her döneminde hürriyetini korumak ve devletini yaşatmak için kahramanca mücadele vermiştir. 30 Ağustos 1922 tarihi de bu şanlı mücadelenin dönüm noktalarından biri olmuş, Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki Türk Ordusu, Türk’ün yaşamına kast edenleri tarih sahnesine gömmüştür. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

[Devamını oku...]

26
BOĞAZLIYAN HAYVAN PAZARI GEZİLDİ

 Boğazlıyan'a başsağlığı ziyaretine giden Başkanımız Halim Karaçil ve borsa heyetimiz Boğazlıyan hayvan pazarı ziyareti gerçekleştirerek hayvan pazarı esnaflarıyla sohbet edip yaklaşan kurban bayramından dolayı hayırlı işler dileğinde bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 23İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son   
Yazdır