Haberler


Manşet

 

02
71. TOBB Genel Kurulu

Sungurlu Ticaret Borsası, 01-02 Mayıs 2015 tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleştirilen TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı.

[Devamını oku...]

08
8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katıldığı 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurasına katılarak, ticaret ve sanayide, tarım ve hayvancılıkta, ilçe, il ve bölge sorunları ve bu sorunların çözüm önerileri dile getirildi.

[Devamını oku...]

03
Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri

Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Türkiye'deki tüm odaların meclis üyeleri için düzenlediği Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine katıldı.

[Devamını oku...]

02
YGS'de Sungurlu Birincisine Borsamızdan Destek

Sungurlu YGS birincisine Muhammet Kürşat Dolunay'a kurumumuz adına başkanımız Halim Karaçil kendisine laptop hediye etmiştir.

[Devamını oku...]

13
Devlet Destekleri İle İlgili Seminer Verildi

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası koordinatörlüğünde, Genç Girişimciler Kurulu üyeleri tarafından tertip edilen seminer verildi.

[Devamını oku...]

19
Sungurlu Ticaret Borsası Seçimleri Yapıldı!

Sungurlu Ticaret Borsası Seçimleri Yapıldı
Çorum'un Sungurlu Ticaret Borsası meclis üyesi seçimleri yapıldı.

Sungurlu Ticaret Borsası'na 87 üyeden 70 üyenin oy kullandığı seçimlere mevcut borsa başkan Halim Karaçil başkanlığında tek liste katıldı.

Meclis üyesi olmaya hak kazanan isimler, 11 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek meclis toplantısında borsa başkanı, yönetim kurulu üyelikleri, meclis başkanlığı ve divan heyetini seçecek.

Borsa seçimlerini değerlendiren Halim Karaçil, "Seçim süresince herkes tatlı rekabet içinde olmuş, ancak seçimlere tek liste halinde gidilmiştir. Buda tüccarımızın ve iş adamlarımızın yararına olmuştur. Artık şehrimiz, bundan sonra farklı projelerle farklı bir Ticaret Borsası görecek. Hepimiz kardeşiz. Hepimiz birlik, beraber içinde olmalıyız. Herkesin katkı sağlamasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Yeni Ticaret Borsası meclis üyeleri şu isimlerden oluştu; Savaşlar Un Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., Karaçiller Nak. Gıda Hay. San. ve Tic. Ltd. Şti., Nazım Bulcun, Uyanıkerler Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti., Hasan Kartaler, Güney Bakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti., Ömer İlter, Akif Batak, Ercan Özsaray, Bünyamin Tunga, Tafih Tarım Ürünleri Paz. Nak. Tic. Ltd. Şti., Çavuşoğlu Tar. Ürün.Paz.Nak. Tic. Ltd. Şti., Mehmet Akkuş, Şağban Bayav - Çorum

[Devamını oku...]

Sayfa 17 / 18İlk   Geri   9  10  11  12  13  14  15  16  [17]  18  İleri   Son   
Yazdır