Haberler


Manşet

 

22
23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLARIM

 Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor Allah'tan rahmet diliyoruz.Milletimizin ve bilhassa çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz.

[Devamını oku...]

13
BAŞSAĞLIĞI..

   Uzman Onbaşı Mustafa KARAMAN şehit olmuştur.

[Devamını oku...]

23
Borsamıza Alaca Ticaret borsası’ndan Ziyaret

 Alaca Ticaret Borsasi Başkani Fahri Çoşkun, Alaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Ataç ve Alaca Ticaret Borsası Genel Sekreteri Faik Yetgin Borsamizi ziyarette bulunmuşlardır.

[Devamını oku...]

03
Borsamıza Sedat Baran Ortaokulu’ndan ziyaret

Sedat Baran Ortaokulu borsamıza ziyarette bulunmuştur. Sedat Baran Ortaokulu'yla alakalı karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Sorunlarını anlattılar.

[Devamını oku...]

24
Şekerbank Sungurlu’dan Borsaya Ziyaret

Şekerbank Sungurlu Şubesi Müdürü İbrahim Güleçyüz Sungurlu Ticaret Borsası’nı ziyaret etmiştir. Ziyaretinde Sungurlu ekonomisi ve çiftçi kredileri hakkında konuşmalar yapıldı. Çiftçilere sağladığı imkânlardan dolayı Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’e teşekkürlerini iletti.

[Devamını oku...]

23
Sungurlu Ticaret Borsası'nda Trafik Eğitimi

Daha önce yapılan trafik eğitim seminerinin 23 Kasım tarihinde tekrarlanıp çiftçileri ve sürücüleri bilinçlendirmeyi hedefleyen Sungurlu İlçesi Bölge Trafik Denetleme Amirliği eğitim seminerlerine devam etmektedir. Sungurlu ilçesi içerisindeki trafiğin sıkışık olması nedeniyle traktör, kamyon ve kamyonet gibi araçların ilçe içerisine girişi engellenerek trafiği bir nebze rahatlatmayı hedeflemektedir. Ayrıca traktör sürücülerinin araç bakımlarını sıklıkla yapıp, trafiğe çıkmadan önce gerekli önlemlerin alınması gerektiği bir kez daha hatırlatıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 14 / 21İlk   Geri   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  İleri   Son   
Yazdır