Haberler


Manşet

 

22
Oda Başkanlarının Ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt'un Danışmanı Tayfun Karakuş ve Sungurlu oda başkanları Sungurlu Ticaret Borsası’nı ziyarette bulundular. İlçenin genel sorunlarına değinilen konuşmada esnaf, çiftçi ve vatandaş için nasıl bir Sungurlu olması gerektiği tartışıldı.  

[Devamını oku...]

08
Ak Parti Çorum Milletvekili Adayından Sungurlu Ticaret Borsası’na Ziyaret

Çorum genelinde çalışmalarına devam eden Ak Parti Milletvekili Adayı Sayın Bekir Horuz, Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

Programa Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, eski belediye başkanı Ahmet Karacif, ve Ak Parti İlçe Yönetimi katıldı. Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil “ Seçilen milletvekili Çorum halkının vekili olmalıdır. ” Dedi.

Başkan Karaçil ziyaret esnasında Ticaret Borsası’nı tanıttı. Bekir Horuz, İlçeye verilen hizmetlerden dolayı Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’ e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

29
MHP Çorum Milletvekilinden Sungurlu Ticaret Borsası'na Ziyaret

Mhp Çorum Milletvekili Adayları Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Mhp Çorum Milletvekili Adayları Prof. Dr. Vahit Doğan, Aybüke Topçubaşı Fatih Özcan, Çorum Mhp İl Başkanı Bekir Çetin, Mhp İlçe Başkanı Adnan Barak, Mhp Çorum İl Genel Meclis Üyesi Celal Güngör ve teşkilat üyeleri katıldı.

Ziyaret esnasında Prof. Dr. Vahit Doğan; ‘’ Bizler Sungurlu’ nun evlatlarıyız ve hizmet için bu yola çıktık. İlçemizin ve ilimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Eğer birlik olursak bir çok başarıya birlikte imza atarız. ‘’Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Halim Karaçil; ” Biz Sungurlu Ticaret Borsası olarak tüm partilere eşit mesafedeyiz. Sungurlu’dan bir adayımızın 1.sıradan aday gösterilmesi tabi ki bizler için sevindirici bir durum. İnşallah tüm adaylarımız ve ilçemiz hakkında hayırlısı olur.” dedi.

Ziyaret esnasında yeni yapılan Satış Salonunu gezen Milletvekili Adayları, ilçeye kazandırılan olumlu yatırımdan dolayı Borsa Başkanı Halim Karaçil’ e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek borsadan ayrıldılar.

[Devamını oku...]

17
Sungurlu Ticaret Borsası “Teröre Hayır Kardeşliğe Evet’’ Yürüyüşüne tam kadro katıldı.

 Sungurlu Ticaret Borsası “Teröre Hayır Kardeşliğe Evet’’ Yürüyüşüne tam kadro katıldı. Ülkemiz geneline bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarına çağrıda bulunularak büyük katılım ile 17 Eylül 2015 Perşembe günü Saat: 16.30’da Ankara Sıhhiye Meydanında yürüyüş düzenlendi. Halim KARAÇİL; “ Ülkemizde artan terör olaylarına tepki göstermek ve kardeşliğimizi pekiştirmek amacıyla Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu ile TOBB, TİSK, TÜRMOB gibi 14 kuruluşun ortaklaşa düzenlediği "Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet " yürüyüşüne Sungurlu Ticaret Borsası olarak bizlerde tam kadro katıldık. Gün birlik beraberlik günüdür. Kalleşçe saldırılar sonucu Şehit düşen evlatlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı dilerim. Ayrıca böylesine büyük bir organizasyonu düzenleyen Sivil Toplum Kurulu yöneticilerine, üyelerine, bizleri yalnız bırakmayarak programa katılım gösteren tüm yönetim kurulu üyelerimize ve ülkemizin dört bir yanından bu programa iştirak eden herkese teşekkür ederim.'' dedi.

[Devamını oku...]

15
Sungurlu Ticaret Borsası ‘’Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’’ programına katılmak üzere Ankara’ ya gidiyor.

Türkiye Genelinde bulunan Sivil Toplum Örgütlerinin Ankara’ da düzenleyeceği ‘’ Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’’ programına Sungurlu Ticaret Borsasından destek…

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil; ‘’Bizler, bu toprakların ve bu milletin sevdalısı Sivil Toplum Kuruluşları olarak, oynanan oyunu çok net görüyor, bu kirli senaryoyu çok yakından takip ediyoruz. Değerlerimizi, inancımızı, birliğimizi ve kardeşliğimizi hedef alan bölücü terör örgütüne karşı dik durmayı, kimden gelirse gelsin, hangi maskenin ardına saklanmış olursa olsun, her türlü terörü lanetlemeyi, terör karşısında bir ve beraber olmayı sürdüreceğiz. Terörün, ezeli kardeşliğimizi zedelemesine izin vermeyeceğiz. Irkçılık bir hastalıktır; bu hastalığın kardeşlerimiz arasında yayılmasına seyirci kalmayacağız. Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte bu organizasyona katılım göstermeyi kendimize bir borç bildik Perşembe günü yoğun bir kalabalık eşliğinde Ankara’ ya hareket edeceğiz.’’ Dedi.

 

Perşembe günü Ankara’ da düzenlenecek olan ‘’Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet’’ programına katılmak isteyen hemşehrilerimiz Sungurlu Ticaret Borsası Özel Kalem müdürlüğüne müracaat edebilirler.

 

[Devamını oku...]

15
Teröre Hayır Kardeşliğe Evet

 Teröre Karşı Kardeşlik İçin Buluşuyoruz... BAYRAĞINI AL GEL  17 Eylül, PERŞEMBE - 16:30 SIHHİYE

[Devamını oku...]

Sayfa 13 / 18İlk   Geri   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  İleri   Son   
Yazdır