Lütfen bir mod seçin:  

Haberler

Entries for 'stb'

27
Ticaret Borsası Başkanlığına seçilen Mustafa Kürbüz, yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.

 Geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini belirleyen Sungurlu Ticaret Borsası, Başkan Mustafa Kürbüz başkanlığında,yönetim kurulu üyeleriyle birlikte,Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'e nezaket ziyaretinde bulundu. Ticaret Borsası Başkanı Kürbüz, yaptığı açıklamada: “Sayın Belediye Başkanımızla birlikte Sungurlumuza katkı sunma gayreti içerisinde olacağız. Yaptığımız seçim umuyorum hayırlara vesile olacaktır, Rabbim utandırmasın” dedi.
Yeni yönetimi tebrik eden Başkan Şahiner, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Öncelikle hem yönetim kuruluna, hem Sayın Başkan Mustafa Bey’ hayırlı uğurlu olsun diyorum. Sungurlu’da biz yerel yönetim olarak, bütün sivil toplum kuruluşlarımızla oda ve dernek başkanlarımızla gerçekten güzel bir birlikteliğimiz var. Ben ümit ediyorum ki, bu birliktelik artarak devam edecek ve aynı zamanda şehrimize hizmet olarak geri dönecektir” şeklinde konuştu.

[Devamını oku...]

27
Ticaret Borsası Yönetiminin Kaymakam Gözen'i Ziyaret Etti

 Ticaret Borsası Yönetiminin Kaymakam Mitat Gözen'i Makamında Ziyaret Etti.

Yakın zamanda gerçekleşen seçim ile teşekkül eden Ticaret Borsası Başkanı M.ustafa Kürbüz, yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter Levent Akkaş  Kaymakam Gözen'i ziyaret etti. Sungurlu'nun, esnafın ve çiftçinin sorunların giderilmesi ve Sungurlu'muzun gelişmesi için birlikte çalışma ve her şartta yanında olduğunu belirten ekip bir süre sohbet ettikten sonra misafirperverliğinden ötürü Kaymakam Gözen'e teşekkür ederek ayrıldı. 
Yeni Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakamımız çalışmarında başarılar diledi.

[Devamını oku...]

24
BAŞKAN MUSTAFA KÜRBÜZ'DEN NEFES KREDİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, geçtiğimiz günlerde TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nu ziyareti esnasında TOBB Nefes Kredisi için üyelerimize daha fazla imkan yaratmak açısından ek kaynak talebinde bulunmuştu. Bu talep doğrultusunda ek kaynak arttırılmış ve üyelerimize nefes kredisi imkanı olarak sunulmuştur. Bu imkanlardan yararlanmak isteyen üyelerimizin başvuru şartları, Ticaret Borsası'ndan alacakları üye faaliyet belgeleri ile belirtilen bankalara başvurmaları gerekir. Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, önümüzdeki günlerde Sungurlu'ya yatırımların ve Üyelerimize daha fazla kaynak ve imkanların sunulacağı açıklamasında bulundu.

[Devamını oku...]

23
BAŞKAN KÜRBÜZ'DEN 23 NİSAN MESAJI

 23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

[Devamını oku...]

22
Kürbüz, Sungurlu'ya Destek Sözü Aldı

 Borsa Başkanı Mustafa Kürbüz ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) çıkartma yaptılar. 
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu ve Genel Sekreteri, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Ekibi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile bir süre sohbet ettiler. 
Gerçekleştirilen ziyarette İlçemize okul yapımı ve TOBB Nefes Kredisi için yeni kaynak sözü alındı. Ayrıca borsanın laboratuar ve satış salonu için yardım talep edildi. Borsa Başkanı Kürbüz, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi için yatırımın gelmediğini ve bu konuda ilçemizin sanayi açısından gelişmesi için yatırımın arttırılmasını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu talepleri karşılayacakları sözünü vererek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin ve Ticaret Borsası üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyetten ötürü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kürbüz, Meclis Başkanı Metin Şahin, Ticaret Borsası Üyeleri ve Genel Sekreter Levent Akkaş’a teşekkür etti. 
Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na gösterdiği misafirperverliğinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

22
Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Kurulu ve Genel Sekreteri , TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu ziyaret etti.

 Başkan Mustafa KÜRBÜZ ve Ekibi, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKÇİ ile bir süre sohbet ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette İlçemize okul yapımı ve Tobb Nefes Kredisi için yeni kaynak sözü alındı. Ayrıca borsamızın laboratuvar ve satış salonu için yardım talep edildi. Ayrıca Başkan KÜRBÜZ, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi için yatırımın gelmediğini ve bu konuda ilçemizin sanayi açısından gelişmesi için yatırımın arttırılmasını ve desteklerini beklediklerini dile getirdi. Başkan HİSARCIKLIOĞLU talepleri karşılayacaği sözünü vererek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, Meclis Başkanı Metin ŞAHİN ve Ticaret Borsası Üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetten ötürü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, Meclis Başkanı Metin ŞAHİN, Ticaret Borsası Üyeleri ve Genel Sekreter Levent AKKAŞ’a teşekkür etti. Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa KÜRBÜZ, TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na gösterdiği misafirperliğinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 34İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son   
Yazdır