Haberler

Entries for 'stb'

27

Leningrad Bölgesi Vali Yardımcısı Dmitriy Yalov ve beraberindeki heyet ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir. Heyet listesi iletilmektedir.

Ziyaret çerçevesinde, 2 Haziran 2015 Salı günü, 09.00 – 12.30 saatleri arasında, Ankara’da, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 nolu salonlarında, Türk firmaları ile tanışma toplantısı gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

25
Yeni Ürün Analiz Cihazının İlk Sonuçları

Borsamıza yeni alınan ürün analiz cihazı ilk tahlilini yaptı.Geçtiğimiz günlerde borsamız tarafından alınarak çiftçilerin hizmetine sunulan Perten Inframatic 9500 Tahıl Analiz Cihazı ilk tahlilini yaptı.

[Devamını oku...]

21
Laboratuvarımızda Kurulumunu Yaptığımız Yeni Ürün Değerlendirme Cihazı

Başkanımız Halim Karaçil '' Bir önceki kullanmış olduğumuz cihaz artık ekonomik ömrünü doldurmuştu. Bizde gerekli araştırmalarımızı yaparak Toprak Mahsülleri Ofislerinin tamamında, Ülkemizin tüm büyük Borsalarında kullanılan, Inframatic 9500 Model analiz cihazımızı alarak Sungurlu halkımızın hizmetine sunduk bu cihazımızla artık daha net ve sorunsuz bilgi akışı sağlıyoruz. Aynı zamanda buğday, arpa, mısır, yulaf, çavdar ve diğer hububatların nem, protein, hektolitre glüten, sedimantasyon, yağa analizlerinin yüksek hassasiyeti için ve Üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla aldık. Biz Ticaret Borsası olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz.'' diyerek cihazımızı bir üst sürümle yeniledi.

[Devamını oku...]

21
CHP Milletvekili Adayının Borsamızı Ziyareti

CHP milletvekili adayı Muharrem Bozdoğan borsamızı ziyaret etmiştir.

[Devamını oku...]

14
Sungurlu Hürriyet Ortaokulu'nun Borsamıza Ziyareti

Sungurlu Hürriyet Ortaokulu Borsamızı ziyaret ederek hazırladıkları Eğitim ve Kültür dergisi hakkında Borsa Başkanımız Halim Karaçil'e bilgi verdiler.

[Devamını oku...]

12
Hürriyet İlköğretim ve Turan Mahallesi Muhtarının Borsamıza Ziyareti

Sungurlu Hürriyet İlköğretim Okul Müdürü İsmail Ballı, Bilişim Teknoloji Öğretmeni Mustafa Görgül ve Sungurlu Turan Mahallesi muhtarı Galip Özkan borsamızı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 24 / 28İlk   Geri   19  20  21  22  23  [24]  25  26  27  28  İleri   Son   
Yazdır