Haberler

Entries for 'stb'

09
Kaymakam Beyden Borsamıza Ziyaret

Borsamızı ziyaret eden Sungurlu Kaymakamı Osman Beyazyıldız, satış salonunda yapılan yenilikleri inceledi. Yenilikler karşısında tebriklerini sunan Kaymakam Bey "Sungurlu Ticaret Borsası bu yıl yaptığı değişiklikler ufuk açıcı. Borsanın yaptığı bu sistemin üst sınıf olduğu her halinden belli. İlçemize sunduğunuz bu gibi hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ederim." dedi.

[Devamını oku...]

08
Borsamızın Elektronik Satış Sistemi Kullanımda

 Geçtiğimiz günlerde tadilatta olan, satış salonununun kurulumu tamamlandı ve bugün ilk kez üyeler tarafından test edildi. Borsamızın üyeleri testin sonunda olumlu tepkiler gösterdi. Gelişimi üyelerimize aktaran ve sistemin amacını dile getiren başkanımız Halim Karaçil "Biz borsamızın üyeleri ve çiftçi kardeşlerimizin sıkıntılarına çözüm olması için bu projeyi başlattık ve tamamladık. Biz borsamızda yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıyı göz ardı edemeyiz, etmeyeceğiz. Satış salonumuzda alım yapan üyelerimizin anonimliği konusunda problemimiz vardı. Bu sorunu gidermek amacıyla sistemimizi kurduk. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gerekli adımlarımız daim olacaktır." diyerek hayırlı satışlar diledi.

[Devamını oku...]

03
Sungurlulu hayırsever iş adamı Haydar Ali Öztaş, Borsamızı Ziyareti

Haydar Ali Öztaş, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Alaaddin Akel ve Sungurlu Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kubilay Karacif Başkanımız Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

02
Boğazkale Ziraat Odası Başkanı Ahmet Meteoğlu, Borsamızı Ziyareti

Boğazkale Ziraat Odası Başkanı Ahmet Meteoğlu, Başkanımız Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

29
Kayrıcı, Başkanımız Halim Karaçil’i Makamında ziyaret etti.

Borsamızın Başkanı Halim Karaçil’ i makamında ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, “ 7 Haziran seçimleri Sungurlu’muz için çok önemlidir. Ben sizin içinizden bir insanım. Sungurlu’ya hizmet benim için bir şereftir. İnşallah hizmet noktasında geç kalmayız. İnanıyorum ki Sungurlu beni destekleyecek ve Sungurlu’da birinci parti olarak çıkacağız.Sungurlu öz evladını bağrına basacak. Eğer birlik olursak çok şey yaparız” dedi.

[Devamını oku...]

29
Çorum İl Tarımı'ndan Borsamıza Ziyaret

Çorum İl Tarımı'ndan Ziraat Mühendisi Mustafa Ölmez ve Ziraat Teknikeri Fahri Çakıroğlu borsamızı ziyarette bulunmuşlardır. Tarım üzerine yapılan konuşmalarda başkanımız Halim Karaçil ile fikir alışverişi yapmışlardır. Bu sene mevcut olan tarım hastalıklarını aktaran sayın Ziraat Mühendisi Mustafa Ölmez yeni mesaj sistemlerindende bahsetti. Mesaj sisteminde, sisteme kayıt ettikleri kişilere mevcut olan tarım hastalıklarını ve alınması gereken önlemleri aktarmaktadırlar. Sisteme kayıt olan borsamıza gelen ilk mesajda bu seneki yaygın olan buğday hastalığı sürme hastalığıdır.

[Devamını oku...]

Sayfa 23 / 28İlk   Geri   18  19  20  21  22  [23]  24  25  26  27  İleri   Son   
Yazdır