Haberler

Entries for 'stb'

22
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sungurlu Ticaret Borsası'nı Ziyaret Etti

Ticaret Borsasında Sivil Toplum Örgütlerinin Başkanları ile bir araya gelen Haseki; ‘’Hdp’ nin eş başkanı olacak vatandaşın danışmanı tweet atıyor diyor ki; yarın bir kalabalık var arkadaşlar burada bomba patlayacak diyor. Ertesi gün bomba patlıyor 7 dakika sonra Selahattin efendi ortaya çıkıyor ve diyor ki bunun sorumlusu devlettir. Çok kısa bir süre sonra seçim arabası geliyor üstüne çıkıyor nutuk atıyor Hdp’ ye oy verin diyor. Rabbim bunların tehlikesinden korusun bunların dilince barış var özgürlük var kardeşlik var ama içlerinde yok. Sandıkların birleştirilmesini istedik ama ysk izin vermedi. Düşünün dağ başında hayvancılık yapıyorsunuz karınız kızınız nafakanızın peşindesiniz gece 2 tane pkklı geliyor ve diyor ki ogün akşam bakacağız buradaki sandıklara bir tane oy çıksın görürsünüz. Nasıl oy verecek bu vatandaşlar. Bu harekat devam ettikçe TSK’ nın ve Polis arkadaşlarımızın oradaki sıkı tedbirleri devam ettiği sürece birkaç ay içerisinde pkk kesinlikle biter.

[Devamını oku...]

22
Tufan Köse Ticaret Borsasında sabah seansında çiftçiler ile bir araya geldi.

Sabah saatlerinde Sungurlu Ticaret Borsasına giden Chp Çorum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Tufan Köse’ ye Chp Çorum İl Başkanı Gürsel Yıldırım, Chp Sungurlu İlçe Başkanı Mustafa Şen ve partililer eşlik etti.

 

[Devamını oku...]

22
Oda Başkanlarının Ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt'un Danışmanı Tayfun Karakuş ve Sungurlu oda başkanları Sungurlu Ticaret Borsası’nı ziyarette bulundular. İlçenin genel sorunlarına değinilen konuşmada esnaf, çiftçi ve vatandaş için nasıl bir Sungurlu olması gerektiği tartışıldı.  

[Devamını oku...]

08
Ak Parti Çorum Milletvekili Adayından Sungurlu Ticaret Borsası’na Ziyaret

Çorum genelinde çalışmalarına devam eden Ak Parti Milletvekili Adayı Sayın Bekir Horuz, Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

Programa Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, eski belediye başkanı Ahmet Karacif, ve Ak Parti İlçe Yönetimi katıldı. Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil “ Seçilen milletvekili Çorum halkının vekili olmalıdır. ” Dedi.

Başkan Karaçil ziyaret esnasında Ticaret Borsası’nı tanıttı. Bekir Horuz, İlçeye verilen hizmetlerden dolayı Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’ e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

29
MHP Çorum Milletvekilinden Sungurlu Ticaret Borsası'na Ziyaret

Mhp Çorum Milletvekili Adayları Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil’ i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Mhp Çorum Milletvekili Adayları Prof. Dr. Vahit Doğan, Aybüke Topçubaşı Fatih Özcan, Çorum Mhp İl Başkanı Bekir Çetin, Mhp İlçe Başkanı Adnan Barak, Mhp Çorum İl Genel Meclis Üyesi Celal Güngör ve teşkilat üyeleri katıldı.

Ziyaret esnasında Prof. Dr. Vahit Doğan; ‘’ Bizler Sungurlu’ nun evlatlarıyız ve hizmet için bu yola çıktık. İlçemizin ve ilimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Eğer birlik olursak bir çok başarıya birlikte imza atarız. ‘’Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Halim Karaçil; ” Biz Sungurlu Ticaret Borsası olarak tüm partilere eşit mesafedeyiz. Sungurlu’dan bir adayımızın 1.sıradan aday gösterilmesi tabi ki bizler için sevindirici bir durum. İnşallah tüm adaylarımız ve ilçemiz hakkında hayırlısı olur.” dedi.

Ziyaret esnasında yeni yapılan Satış Salonunu gezen Milletvekili Adayları, ilçeye kazandırılan olumlu yatırımdan dolayı Borsa Başkanı Halim Karaçil’ e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek borsadan ayrıldılar.

[Devamını oku...]

28

  Gürtour ve Fuartakip.com olarak 23 yıldan bu yana fuar ve fuar seyahatleri ile ilgili çalışmalar yapmaktayız.

Son zamanlarda Afrika pazarı ile ilgili gelen talepler, bizleri daha yoğun bir şekilde fuar organizasyonları yapmamız konusunda teşvik etti.

Bu sebeple Afrika’nın parlayan yıldızları olan Kenya ve Tanzanya’da 27 adet fuarın Türkiye sayış temsilciliğini almış bulunmaktayız.

YÖREX 6. YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI

7-11 EKİM 2015

Ziyaret Saatleri

10.00 – 20.30

[Devamını oku...]

Sayfa 19 / 28İlk   Geri   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  İleri   Son   
Yazdır