Lütfen bir mod seçin:  

Haberler

Entries for Haziran 2017

27
BORSAMIZDA İLK MAHSUL SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 2017–2018 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul arpa ve buğday satışa arz edilmek üzere Sungurlu Ticaret Borsası’na getirildi.

İlk arpa satışı Denizli Köyü’nden Vedat Ünlü’ye ait 26 ton arpa, 0,856 TL/kg fiyatla Uyanıkerler Gıda Nak. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından satın alındı.

İlk buğday satışı Güvendik Köyü’nden Necati Güvenoğlu’na ait 4 ton buğday, 0,974 Tl/kg fiyatla Çavuşoğulları Tarım Ürn. Paz. Nak. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından satın alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Halim Karaçil “ Yeni hasat döneminin tüm üyelerimiz ve tüm çiftçilerimiz için hayırlı uğurlu ve bereketli geçmesi dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.

[Devamını oku...]

25
BORSAMIZ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

 Sungurlumuz yıllardır süre gelen ve gelenekselleşen bayramlaşma törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Halim Karaçil, Meclis Başkanımız Murtaza Uyanıker, Yön. Kurulu Başkan Yard. Ercan Özsaray, Yön. Kurulu Üyesi Bekir Karaçil, Genel Sekreter Levent Akkaş ve personeller olarak katılım sağlanmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Halim Karaçil bütün islam alemine mutlu ve huzurlu bir bayram diledi. Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Karaçil, bayramlarda yaşanan sevinç ve kardeşlik duygularının daim olmasını temenni etti.​

[Devamını oku...]

08
TOBB BİRLİĞİ VE SUNGURLU TİCARET BORSAMIZDAN GIDA YARDIMI

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Sungurlu Ticaret Borsası tarafından hazırlanan 667 adet Ramazan gıda yardım paketi, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Konuyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Halim Karaçil, Ramazan ayında birlikte hareket etme ve dayanışma kültürünün arttığını dile getirerek " Ramazan ayı dolayısıyla TOBB’den gelen 40 bin lira ile ihtiyaç sahibi 667 aileye temel gıda, erzak paketleri hediye ettik. Böyle hayırlı bir çalışmaya katkımız olduğu için bizler de mutlu olduk. Gelen yardımları biz de elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ederek ihtiyaç sahibi ailelerimizi tespit etmekte de sayın yönetim kurulu üyelerim, meclis başkanımız ve üyelerimiz ve sayın ilçe muhtarlarıyla ortaklaşa çalışarak yardım eli uzattık. Toplumsal yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemi böyle durumlarda daha iyi anlaşılıyor” dedi.

[Devamını oku...]

Yazdır